Japońskie określenie „Reiki” oznacza dosłownie „uniwersalną energię życia”. Wszystko, co żyje – rośliny, zwierzęta, ludzie – wszystko potrzebuje tej energii, by móc żyć, wzrastać i wracać do zdrowia. Energia ta jest obecna wszędzie wokół nas i wpływa odżywiająco na nasze ciało, umysł i emocje.

Po przyjściu na świat każdy potrafi tę energię swobodnie przyjmować i przekazywać. Jednak w czasie pierwszych lat życia, wskutek tłumienia silnych emocji, zdolność ta zostaje w mniejszym lub większym stopniu ograniczona. Blokady te powodują, że energia życia nie może w pełni swobodnie przepływać. Niedobór tej energii zwiększa podatność na choroby i spowalnia proces powrotu do zdrowia.

Poprzez zabiegi Reiki organizm harmonizuje się na poziomie ciała, ducha i umysłu co doprowadza do równowagi więc tym samym i do zdrowia. Choroba usuwana jest z przyczyną. Reiki działa więc na przyczynę wszystkich sytuacji, a nie tylko na skutek. Daje to szansę całkowitego „wyzdrowienia”.

Mam ten zaszczyt i szczęście, że na mojej drodze pojawiło się Reiki i mogę pracować z tą energią poznając jej dobroczynne działanie na sobie i innych.

Moja linia Reiki:
Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Phyllis Lei Furumoto – Claudia Hoffman – Mary Shaw – Christine Henderson – Bruce Way – Neal Lyster – John Pickering- Martin Lee – Jacek Leszczyński – Bożena Trojok – Norbert Zarzycki – Marta Pyrchała-Zarzycka – Agnieszka Stępińska

Facebook Comments